Tohle není deníčkový blog

12. května 2013 v 16:44 | Cristeena |  ostatní
Když se zamyslím nad svojí blogovou aktivitou za poslední dobu, říkám si, proč s tím neseknu úplně. Na co ten blog vlastně mám, pokud sem nepíšu? Jenže pak si vzpomenu, jak tuctově jsem se bez něj cítila. Jasněě, uplně to ze mě dělá hrozně výjimečnýho člověka... tovíšžejo...

V první řadě budu reagovat na poslední článek; na gympl jsem se dostala (na chvíli zapomeňme, že vzali všechny). Testy jsem vyplnila celkem slušně, ústní pohovor se nekonal. Popravdě jsem ani o žádném předem nevěděla. Až na místě jsem si od holek vyslechla, jak se na něj pečlivě připravovaly. Zase jsem se cítila jako lajdák, ale rozhodla jsem se, že v případě nouze vytasím svůj přirozený šarm (haha! odkaď bych ho tahala, to fakt nevím).
Abych nezapomněla, hned po příchodu jsme si podle svého jména měli najít učebnu, ve které budeme psát testy. Jenže to bych nebyla já, aby něco nebylo špatně. Jako jediná jsem nebyla zapsaná zkrátka nikde. Očividně o mě moc nestáli. Nakonec se to vyřešilo a já byla s hromadou omluv protlačena jako VIP. To jsem zvědavá, jestli na mě budou od září pořád tak hodní.

V druhé řadě jsem zase změnila barvu. Tentokrát mě nenapadlo nic lepšího než se nadchnout pro čokoládově hnědé vlasy. V obchodě se mi ta čokoládová zdála moc světlá, tak jsem si vzala tmavě hnědou.
Doma jsem toho začala litovat. Ne však tolik, jako když jsem si ji dala na hlavu, smyla zbytky a postavila se k zrcadlu. Vlasy totálně černý a kontrast s mojí bledostí nijak sněhurkovsky nevypadal. Ledaže by Sněhurka byla vyfetovaná zombice. Moje jediné štěstí je to, že je to pouhý přeliv a po pár umytích je z černé doopravdy jen tmavě hnědá. Stejně se ale teším až bude pryč, protože tohle mi fakt nesluší.
Teď už si jenom prohlížím fotky, kde mám ještě svoji přírodní barvu a říkám si, že jsem asi fakt blbá.

Příští týden, ve čtvrtek, oslavím patnáctiny. Problém je v tom, že asi neoslavím. Protože mi rodiče mile překazili oslavu a všechny ostatní víkendy v květnu také nepřicházejí v úvahu. Takže pokud narozeniny, které mám 16. května, oslavím někdy v červnu, budu ještě ráda.

A v poslední řadě, právě ve čtvrtek se v místní Galerii koná vyhlášení literární soutěže, kde jsem se umístila. Podmínkou je společenský oděv. Už se těším, jak si to po odpoledce/tělocviku naštráduju v šatech a se skvělou náladou na místo. (Tenhle rok je to samá soutěž, pomalu sem nepíšu o ničem jiném. A přitom tyhle tři jdou snad jediné za celý můj život.)

Měla bych napsat něco smysluplného, protože se mi tady z toho stává deníček (což popravdě taky nehrozí, vzhledem k tomu, že článek vyjde jeden za měsíc) a to zaboha nemůže nikoho bavit.
 


Komentáře

1 Kanna Kanna | Web | 12. května 2013 v 18:37 | Reagovat

Gratuluju k úspěchu v soutěži! Škoda že zrovna na čtvrtek něco mám, jinak bych seděla v první řadě a vytleskávala tě (a ty by sis jen řikala: sakra co to je za blázna? :D).
A taky gratuluju k přijetí na gympl!
Měla bys psát častěji, baví mě tě "stalkovat", píšeš dobře:)-..jo tak proto ty ceny v soutěži!!:D

2 VicNezHotel.cz VicNezHotel.cz | Web | 5. června 2013 v 10:43 | Reagovat

Vyhraj balíček cédéček (Bullet For My Valentine, Pitbull, Piano Guys...) na www.vicnezhotel.cz/aktuality/cervnova-soutez-o-sadu-cedecek-na-cesty.html

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama