Předchozí blogy? Hahaha... NO.

20. března 2013 v 19:18 | Cristeena |  ostatní
Pravděpodobně už jste to taky zkoušeli; zadat své jméno do vyhledávače.
Ze dvou slov a jednoho kliknutí si může kdokoli počíst o vašich koníčcích, úspěších a bohužel i neúspěších. Tedy pokud se nejmenujete zrovna Jan Novák.

Děsí mě, co všechno na mě milý strýček Google nabonzoval.
Probírala jsem se mezi odkazy nabízející vše přes články, které jsem psala pro web školy, až po fóra, kde jsem před několika lety náruživě a vtipnou češtinou diskutovala o svých zvířecích miláčcích. Jako první na mě vyjela věta o mém potkánkovi "Je to největší mazlík na světě a dokonce mě ani nepokakal jako například Galene.", kterou jsem psala cca v 9/10 letech... Měla jsem sto chutí se zakopat někam do sklepa nebo to nějak zklikvidovat. Ovšem shánět po všech čertech někoho, kdo by dokázal tuto příšernost sprovodit z kybersvěta, se mi zrovna dvakrát nechtělo, takže holt k mému jménu pokakaní potkani patřit budou abasta.

Naštěstí většina dalších odkazů se týkala jen článků a soutěží, případně neměly nic společného se mnou. Až na jeden. Na začátku druhé stránky se hrdě vystavoval odkaz na můj bývalý blog.


Ten blog... No, byl o The Sims 2.


Tahle hra v téměř každém vyvolá nějaké vzpomínky. Já jí ale věnovala několik let. Až jsem 14. dubna 2009 založila svůj dosavadně nejúspěšnější blog. A tak nějak jsem fotila komixy a dost to žrala. Ovšem ty začátky... No fuj. Pravopisu jsem se vysmívala, používala smajlíky "xD" a v nějakých deseti letech jsem strašně psala a fotila komixy na téma drogy, sex, psychické problémy a vraždy. Hm, velká holka. Strašně jsem tomu všemu rozuměla, jójó... :D

A aby se neřeklo, dám vám přečíst poměrně roztomilý úryvek.

"Ahoj." řekla.
"Jak už jsem říkala, dobrý den." řekla jsem a zakřenila se.
"Já myslela, že si tykáme." usmála se.
"A vy jste mi to nabýdla?" zeptala jsem se.
"Ano, už dávno." zasmála se.
"To jsem já, Sabina." pokračovala.

Nejen, že "nabýdka" tykání je hodně tvrdá záležitost, která se vyžaduje Y, ale ani přímou řeč jsem nedokázala správně napsat. Tečky na místo čárek a hlavně to magické řekla, zasmála se, zakřenila se a blabla, což je věc, která mi k dnešku fakt trhá žíly.
Navíc tohle je alespoň již po období, kdy jsem psala smajlíky s ikskem místo očí a to i po větě, která vlastně vůbec nebyla vtipná. Když já vždycky taková "vtipná" byla (nehledě na to, že zrovna tohle mi zůstalo).

Ale nebudu na sebe jen házet špínu. Pár posledních článků už stálo za to.
Z trapných fotek simíků na záchodě (tuhle fotku sem dávat nebudu, pamatujete ještě jak tenhle článek začínal? chci si pro google nechat jen to nejlepší) vznikl dá se říct poutavý příběh se sympatickými kulisami. Začala jsem si dávat víc záležet a svoje články lépe propracovávat. Dokud mi nedošlo, že jsem téhle hře věnovala snad polovinu života a celé to ze dne na den, 11. června 2011, neukončila.
Občas se mi zasteskne po tom, vytvářet si jednoduché příběhy, hrát si s celkovým dojmem komixu a hlavně sklízet všechnu tu chválu, jakou mi můj poměrně populární blog přinášel. Ale už jsem se jednou rozhodla, že se toho zbavím a tak to zůstane. Možná se to nezdá, ale i na obyčejných simících se dá vypěstovat slušná závislost. A to není nijak pěkná věc.
Nebudu ale lhát, čas od času se na starý blog vrátím, začtu se do příběhů, které jsem psala a jen tak si prohlížím místo, kde se zastavil čas. Přes komentáře se podívám i na blogy, které jsem sledovala. Většina také skončila. Je to uzavřená kapitola.
Dala bych vám sem odkaz; smáli byste se, ale každý jsme nějak začínali, takže by teoreticky nebyl problém. Akorát, jakmile dopíšu tenhle článek a dám ho zveřejnit, ten blog smažu.

Protože víte co, tohle nemusí nikdo vědět.
(a já už ho stejně přečetla celý desetkrát od začátku a zase zpátky - narcista, fakt že jo :D)


Jeden z článků. No tenhle si chci pamatovat - zrovna nám utekl sklípkan z terárka. A já očividně měla zrovna docela rozvernou náladu.
(pokud se vám taky zobrazuje tak rozmazaně, otevřete si ho v novém okně)
 


Komentáře

1 Aligatol Aligatol | 26. března 2013 v 21:35 | Reagovat

Každý někde začínal. (Já stále začínám.. )
Je vtipné přečíst si nějaké staré výtvory :D.

2 holkavakci holkavakci | E-mail | Web | 1. dubna 2013 v 12:37 | Reagovat

Když si vzpomenu na základku a na mé výtvory, které si v dané době říkaly slohové práce nutí mě to k úsměvu ještě dnes :-D za deset let se budu smát i svým nynějším výtvorům :-D

3 rammy_s rammy_s | E-mail | Web | 7. dubna 2013 v 12:50 | Reagovat

Oh, muselas být vážně vtipná, teda aspoň to tak vypadá podle toho článku dole. Netuším, proč jsou ty starý blogy tak k pláči (brr, můj první blog byl vážně ichtilskej), každopádně - ráda bych se vrátila v čase, našla sama sebe, jak ty kraviny píšu a jebla se ňákou tlustou skleničkou do hlavy. Všechno by se vyřešilo. Aspoň bych si potom nemusela dělat tolik hlavu z toho, co s tím šíleným blogem udělat - zrušit, nezrušit? Vylepšit, nevylepšit? Samozřejmě netvrdím, že blogy, který vlastním teď, ichtilský nejsou, ale rozhodně to není tak strašný jako předtím, když mi bylo devět (?). Jo - a moje drahá babička mi pořád říká, jak byl ten blog skvělej, že jsem ho prý NEMĚLA RUŠIT. Pche. Určitě mi chtěla jenom udělat radost, ale rozhodně se jí to nepovedlo.
Jinak moc skvělej blog, zajímalo by mě, kde bereš ten skvělej smysl pro humor;D:)

4 Kanna Kanna | Web | 8. dubna 2013 v 20:47 | Reagovat

Máš pravdu, že Sims byla životní etapa snad pro každýho. Stejně tak pro mě.. vydržela jsem hrát celej den, celej víkend.. Byla to hrozná závislost :D prostě jako každá jiná-třeba ta s xdé smajlíkama :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama