Kdybych byla kluk, mám normální nos

25. února 2013 v 17:29 | Cristeena |  myšlenky
Vlastně nad tím přemýšlím poslední dobou docela dlouho. Nad tím, jaká (nebo vlastně jaký?) bych byl/a, narodit se jako kluk. Byla bych hezkej kluk? Hodný, chytrý? Tichý nebo frajírek?
Navíc na tema.blog.cz bylo "Já jako osoba opačného pohlaví" vyhlášeno jako červencové filosofické téma. Tak se trošku opožděně přidávám.

Byl by pátek. Páteční ráno a můj budík by nezvonil v 5:45 jako obvykle, nýbrž v 6:50. Myslím,
chápete proč. Vstal bych z postele a vyrazil do koupelny. Na hlavě by se mi nacházelo jakési ptačí hnízdo z krátkých hnědých vlasů. Ale ne moc krátkých, upozorňuju. Zůstaly by mi velké modré oči, což je myslím docela slibný začátek. A hlavně; měl bych normální nos. Protože, všimli jste si někdy, že u chlapů si nikdo hnusnýho nosu nevšimne? U ženských je to jinak. Jak nefér.
Jo a měl bych roztažený uši, to stoprocentně.

Jakožto chlap bych v koupelně nestrávil víc než pět minut a i přes to bych nevypadal jako právě probuzená lochneska. Neuvěřitelná magie, které se ženský nikdy nenaučí.
Vrátil bych se do pokoje, oblékl si barevnou košili a pohodlné džíny. Upravil si přívěšek na provázku z kůže od mý bejvalky. Sice by pro mě náš vztah byl minulostí, ale nebyl bych taková hysterka, abych ho přestal nosit.
Popadl bych skejta a vyrazil na něm do školy. Radši podotknu, že by bylo jaro.


Ve škole bych se usadil do jedné z posledních lavic a rychle si opsal úkol z matiky. Možná by se mi konečně podařilo napsat test z dějáku na 1... Nebo aspoň na 2. Naopak ze zemáku bych dostal rovnou za pět po tom, co bych odmítl při zkoušení používat mapu, jelikož to zvládnu i bez ní. Cha, já si musela šťournout.
Po škole si půjdu zakopat s klukama. A ačkoli se fotbalu nijak zvlášť nevěnuju, dá se říct, že mi to jde. Vyhrajeme, popadnu skejta a jedu domů. Tam by nikdo nebyl a mě by se podařilo ukuchtit úžasný jídlo, protože chlapi když chtěj, tak vařit uměj.
Jelikož by to byl pátek, jak už jsem řekla, připravoval bych se na akci. Nastříkal bych se zázračným Axe a víc se nemusel starat. Žádný malování se, hodinový výběr oblečení, nic.
Na místě bych sbalil nějakou pěknou holku.

Takže já bych prostě byla hezkej kluk a basta!

 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama